Modalert 200
search
  • Modalert 200

Modalert 200

70,00 zł
Brutto

Modalert to jeden z najpopularniejszych leków generycznych na bazie modafinilu. Oferuje on wspaniałą stymulację ciała i umysłu w dobrej cenie i bez efektów ubocznych.

Ilość: 1 blister (10 tabletek)
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Modalert popularny i najbardziej rozpoznawalny a zarazem flagowy produkt generyczny w świecie modafinilu. Modalert 200 jest marką najchętniej kupowaną przez użytkowników.

Jednym z powodów popularności Modalert 200 jest fakt, iż produkuje go znany potentat. Sun Pharmaceuticals. Jest to duża, międzynarodowa firma farmaceutyczna z której produktów korzystają miliony klientów na całym świecie.

Ilość 200 mg modafinilu rekomendowana jest dla początkujących i większości użytkowników. Dawkę w przypadku zaawansowanych można podwoić do 400 mg.

Ponadto tabletki wyprodukowane są tak,że mają zagięcie w środku. W ten sposób użytkownicy mają sposobność rozdzielenia tabletki na dwie równe części które zawierają dawki 100 mg.

Producent Sun Pharmaceuticals jest spółką giełdową, co zapewnia stabilność finansową.

W 2017 r. Firma osiągnęła zysk w kwocie 675 mln USD tylko w Stanach Zjednoczonych, a dodatkowe 385 mln USD w pozostałej części globu.

Firma Sun Pharmaceuticals ma świetny zespół najlepszych chemików oraz badaczy, którzy samodzielnie,ale też i zespołowo w opracowują nowe medykamenty

Modalert informacje

Dotychczas brak jest naukowych porównań badających porównanie generycznych produktów Modafinil Głównie informacje można czerpać z doświadczeń użytkowników na forach internetowych gdzie można spotkać wiele raportów i opinii.

Podsumowując, Modalert jest jedną z najbardziej znanych, najchętniej kupowanych generycznych wersji modafinilu w celu poprawy koncentracji i funkcji poznawczych

Ludzie, którzy poszukają dopaminergicznego działania modafinilu rekomendują aby zacząć od Modalert.

Modalert znajduje uznanie wśród studentów w szczególności użyteczny dla przygotowujących się do egzaminów. Stosują go również osoby cierpiące na ADHD. Osoby, które potrzebują wzmocnić pamięć oraz koncentrację wraz ze stymulacją psychiczną.

Modafinil co to jest ?

Modafinil jest pierwszym odkrytym związkiem z dwóch. Do pierwszego pokolenia z tej serii zaliczamy lek o nazwie adrafinil.

Następnie podczas prac badawczych przez naukowców doprowadzono do rozwoju modafinilu. Firma, która go wyprodukowała to, Cephalon Inc, i nazwała ten produkt Provigil®.

Provigil® nosi za sobą kilka istotnych skutków wpływających na mózg.

W pierwszej kolejności poprawia koncentrację. Zwiększa stężenie oreksyny (czyli poprawia czuwanie)

Hamuje wychwyt zwrotny noradrenaliny czyli zwiększ energii psychiczną)

Podnosi poziom histaminy w mózgu w ten sposób wzmagając czuwanie.

Aktualnie dostępne są różne wersje modafinilu. Szeroko dostępne to leki generyczne. Lek generyczny oznacza,że jest produkowany przez producentów innych niż pierwotny wynalazca i właściciel patentu leku ale ilość substancji czynnej jest ta sama

Modalert z reguły rekomendowany jako najlepszy Modafinil dla początkujących.

Poleca się dla początkujących Modalert dlatego,że efekty stymulujące są z reguły najbardziej tolerowane.

Modalert Modafinil jest opcją mniej stymulującą i pobudzającą niż inne opcje dostępne (Jednak różnice są bardzo nieznaczne). W związku z tym zatem mniej prawdopodobne jest, że spowoduje skutki uboczne.

Istotnym i głównym problemem dla osób początkujących podczas przyjmowania modafinilu jest to, iż zdarza się,że nie są dobrze przygotowani do radzenia sobie z efektami ubocznymi które mogą się pojawić, takimi jak lęk.

Należy pamiętać,iż Modafinil jest środkiem pobudzającym o silnym działaniu.

Jako,że głównym efektem ubocznym stymulantów jest lęk, warto mieć świadomość iż, lęk jest bardzo łatwy do opanowania. Co więcej. Można nawet można go uniknąć, jeśli posiada się doświadczenie. Natomiast może być stresujący dla nowych użytkowników.

Dlatego zaleca użycie Modafinil Modalert po raz pierwszy. Nawet Zaleca się na pierwszy raz pół dawki czyli 100 mg. Tabletkę 200 mg można przeciąć na pół.

998 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.