Artvigil 150
search
  • Artvigil 150

Artvigil 150

80,00 zł
Brutto

Artvigil 150MG Lek wzmacniający oraz poprawiający funkcje poznawcze

Ilość: 1 blister (10 tabletek)
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Artvigil

markowy produkt 150 mg wyprodukowany przez firmę HAB Pharma. Artvigil jest lekiem generycznym. Brand name Nuvigil firmy Cephalon. Artvigil zawiera tą samą substancje czynną w tej samej dawce. Artvigil pakowany jest w tabletkach 150 mg Armodafinil. Lek wzmacniający oraz poprawiający funkcje poznawcze. Pierwotnie lek Nuvigil stworzono do zwalczania problemów zaburzeń snu podczas dnia dnia. Natomiast bardzo szybko zdobył uznanie jako skuteczny środek i stymulant. Artvigil to skuteczna dawka pobudzenia używana przez znaczne grono studentów oraz przedsiębiorców . Na całym świecie bardzo wielu klientów korzysta ze skutecznego stymulanta jakim jest Artvigil 150 Armodafinil firmy HAB Pharma, aby poprawić koncentrację oraz skupienie.

Artvigil występuje najczęściej w dawce 150 mg.

Tabletkę można przeciąć na pół uzyskując dawkę 75 mg.

Armodafinil pod nazwą Artvigil gwarantuje błyskawiczne efekty (1–2 godziny do szczytu), które stopniowo zmniejszają się w czasie nawet do 14–16 godzin.

Artvigil charakteryzuje się długim okresem półtrwania, oznacza w praktyce, że usunięcie leku z organizmu zajmuje więcej czasu.

Artvigil firmy HAB Pharma jest bardzo podobny do Waklerta, ale nieco słabszy w działaniu. Jakkolwiek wiele osób preferuje Artvigil

Dawkowanie Artvigil

Każdy lek może wywoływać leki uboczne.

Należy nie przekraczać zalecanych dawek aby nie wystąpiły efekty niepożądane

998 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.