Lovegra
search
  • Lovegra

Lovegra

70,00 zł
Brutto

Lovegra to lek, który często jest nazywany Viagrą dla kobiet.

Ilość: 4 tabletki
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Lovegra – skład, efekty stosowania, skutki uboczne

Lovegra to lek, który często jest nazywany Viagrą dla kobiet. Preparat stworzono z myślą o wzmacnianiu potencji u kobiet. Lek jest powszechnie stosowany w sytuacjach, gdy kobieta doświadcza dużych trudności z osiągnięciem maksymalnej satysfakcji podczas stosunku. Substancją czynną tego preparatu jest cytrynian Sildenafilu. W jaki sposób działa lek Lovegra? Jak należy go stosować? Czy mogą pojawić się działania niepożądane?

W jakich sytuacjach stosuje się lek Lovegra?

Lek jest zalecany kobietom, które czują się nieusatysfakcjonowane obecnym życiem seksualnym. Sprawdza się w przypadku pań, które mają problem z osiągnięciem orgazmu. Lovegra skutecznie przeciwdziała z niepełnego pobudzenia narządów płciowych kobiety, co uniemożliwia odbycie w pełni przyjemnego stosunku. Wskazaniem do stosowania leku Lovegra może być również osłabione libido oraz brak ochoty na aktywność seksualną. Leku nie powinny stosować kobiety w ciąży.

Efekty stosowania leku Lovegra

Substancja czynna zawarta w leku Lovegra, cytrynian Sildenafilu, blokuje enzym fosfodiesterazy typu 5 i pobudza krążenie krwi w obrębie ciał jamistych. Skutkuje to większą wrażliwością łechtaczki na stymulacje, wzmaga libido, a także znacznie ułatwia osiągnięcie orgazmu. U niektórych kobiet przyjmujących lek Lovegra pojawia się również orgazm wielokrotny. Lek przyczynia się również do lepszego nawilżenia pochwy, co wpływa na większą satysfakcję podczas stosunku.

Prawidłowe dawkowanie preparatu Lovegra

Jedna tabletka Lovegra zawiera w sobie 100 mg substancji czynnej. Jest to maksymalna dawka zalecana w ciągu jednej doby. Efekty pojawiają się mniej więcej po godzinie od momentu zażycia tabletki oraz utrzymują się przez kolejne kilka godzin. Najsilniejsze działanie występuje po godzinie i trwa do czterech godzin. Lek zaleca się zatem przyjąć na godzinę przed planowaną aktywnością seksualną, najlepiej na czczo, popijając dużą ilością wody. Przyjęcie tabletki podczas posiłku może opóźnić uwalnianie substancji czynnej, co sprawi, że efekty pojawią się później.

Czy stosowanie leku Lovegra może wywołać skutki uboczne?

Stosowanie leku Lovegra może przynieść niepożądane działanie o umiarkowanej sile. Do najważniejszych skutków ubocznych zaliczymy: nudności i wymioty, nadwrażliwość na światło, uczucie gorąca na twarzy, bóle i zawroty głowy, niedrożność nosa. W przypadku zauważenia poważniejszych objawów, należy skonsultować dalsze stosowanie leku Lovegra. Przedawkowanie preparatu może prowadzić do kołatania serca, drażliwości oraz nadciśnienia.

999 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.