Tadalis
search
  • Tadalis

Tadalis

32,00 zł
Brutto

Tadalis  jest lekiem stosowanym w leczeniu męskiej impotencji.

Ilość: 2 tabletki
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Działanie leku i ulotka

Tadalis  jest lekiem stosowanym w leczeniu męskiej impotencji. Stosowany jest zamiennie z preparatem Cialis, gdyż posiadają identyczną substancje czynną  – tadalafil 20 mg w postaci tabletek. Preparat drugiej generacji Tadalis działa już po 15-30 minutach od zażycia i utrzymuje się nawet do 36 godzin czyli 8 razy dłużej niż Viagra. W porównaniu do innych inhibitorów takich jak sildenafil czy vardenafil, będące głównymi składnikami Viagry czy Levitry i ich zamienników leki z tadalafilem działają o wiele dłużej.

Tadalis jest lekiem z inhibitorem PDE-5- naturalny enzym, który znajduje się w tkance ciał jamistych prącia. Tadalafil należy do inhibitorów enzymu rozkładającego tlenek azotu II, umożliwiając napływ większej ilości krwi do prącia i pozostając dłużej w ciałach jamistych, powoduje satysfakcjonującą erekcję u pacjenta. Działanie leku uwarunkowane jest wcześniejszym podnieceniem seksualnym.

Lek Tadalis nazywany jest „tabletką weekendową”, ze względu na długi czas działania, tabletka zażyta w piątek po południu swoją aktywność wykazuje nawet do niedzieli. Stosując Tadalis pierwszy raz, powinno się zacząć od dawki 10mg czyli pół tabletki w celu zaobserwowania działania leku na organizm.

1000 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.