Kamagra oral jelly
search
  • Kamagra oral jelly

Kamagra oral jelly

105,00 zł
Brutto

Kamagra Oral Jelly, kamagra żel, sildenafil w żelu

Ilość: 7 saszetek
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Kamagra Oral Jelly – skład, efekty stosowania, dawkowanie, skutki uboczne

Kamagra Oral Jelly to popularny lek na erekcję dostępny w formie doustnego żelu o owocowym smaku. Jest to tańszy zamiennik Viagry bazujący na tej samej substancji czynnej – Sildenafilu. Produkt odznacza się kompleksowym działaniem i pozwala skutecznie eliminować objawy osłabionej sprawności seksualnej. Kamagra Oral Jelly jest idealną propozycją dla mężczyzn nielubiących tabletek. Jak działa ten produkt? Jak należy go stosować? Czy mogą pojawić się skutki uboczne?

W jakich sytuacjach należy stosować Kamagra Oral Jelly?

Kamagra Oral Jelly to lek adresowany do mężczyzn doświadczających obniżonej sprawności seksualnej. Wskazaniami do stosowania tego preparatu są trudności z uzyskaniem erekcji lub niepełny wzwód, który słabnie podczas stosunku. Obniżona sprawność seksualna może mieć wiele przyczyn: stres, niezdrowa dieta, brak aktywności fizycznej, czynniki psychogenne – to tylko niektóre z nich. Zaletą produktu Kamagra Oral Jelly jest to, że pozwala on skutecznie wyeliminować problem niezależnie od większości przyczyn zaburzeń erekcji.

Efekty stosowania preparatu Kamagra Oral Jelly

Substancją czynną w produkcie Kamagra Oral Jelly jest cytrynian Sildenafilu. To związek organiczny, który uwalnia tlenek azotu w ciałach jamistych, co powoduje rozkurczenie mięśni gładkich oraz wzmożony przepływ krwi. W momencie stymulacji członka następuje pełna i długa erekcja, która może utrzymać się nawet przez kilkadziesiąt minut. Efekty działania leku w kwestii wzmocnionej sprawności seksualnej utrzymują się nawet przez kilkanaście godzin, co umożliwia odbycie kilku stosunków. Produkt przeciwdziała również przedwczesnemu finałowi.

Kamagra w żelu – jak należy ją stosować?

Nie wszyscy mężczyźni lubią tabletki. Jeśli preferujesz inny sposób przyjmowania leku, wybierz Kamagra Oral Jelly, czyli kamagrę w żelu zamkniętym w saszetce. W jednej saszetce znajduje się 100 mg substancji czynnej. Preparat należy zażyć na ok. godzinę przed planowaną aktywnością seksualną i popić dużą ilością wody. Najsilniejsze efekty utrzymują się przez 4-6 godzin, ale Sildenafil może pobudzać syntezę tlenku azotu nawet przez kilkanaście godzin. Kamagra w żelu jest równe wydajna i skuteczna, co tradycyjne tabletki powlekane.

Czy Kamagra Oral Jelly może powodować skutki uboczne?

Niektórzy mężczyźni mogą zauważyć skutki uboczne o umiarkowanym nasileniu. Zaliczymy do nich: ból głowy, zaczerwienienie twarzy i uczucie gorąca, ból mięśni, niedrożność nosa, a także przejściowe zaburzenia widzenia. W przypadku dostrzeżenia poważniejszych działań niepożądanych, takich jak np. zaburzenia rytmu serca czy krwawienie z nosa lub członka, należy skonsultować dalsze stosowanie Kamagra Oral Jelly z lekarzem. Przedawkowanie tego leku może prowadzić do zaburzenia rymu serca, nadciśnienia, a także do erekcji utrzymującej się przez kilka godzin.

997 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.