Kamagra gold
search
  • Kamagra gold

Kamagra gold

45,00 zł

(45,00 zł 4 tabletki)

Brutto

Kamagra Gold 100 mg to lek na potencję do zadań specjalnych. Zawiera aż 100 mg sildenafilu, czyli maksymalną dawkę substancji aktywnej, którą można przyjąć jednorazowo. Dzięki tak wysokiej zawartości związku czynnego, Kamagra Gold wykazuje bardzo skuteczne działanie.

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Czy skład Kamagry Gold jest bezpieczny?

Kamagra 100mg GOLD to bezpieczny preparat, któremu możesz zaufać. Jej działanie opiera się na sildenafilu, substancji czynnej, stosowanej z powodzeniem od lat w Viagrze, tabletce znanej każdemu. Sildenafil to organiczny związek chemiczny. W produkcji Kamagry 100mg GOLD osiągnięto duży sukces, gdyż dzięki nieustającym badaniom i rozwojowi medycyny, tabletka ta ma jeszcze bardziej bezpieczny skład, niż Viagra, gdyż jest po prostu nowocześniejszym preparatem. O ile więc nastąpią objawy niepożądane zażycia tabletki, będą one niemal znikome i spokojnie dadzą się wytrzymać, zwłaszcza, że będą one bardzo niską ceną za osiągnięcie wreszcie tego, o czym marzysz w seksie. Jak każdy lek, również Kamagra 100mg GOLD jest niewskazana dla osób, które są uczulone na jej składniki. Również osoby z poważnymi chorobami np. układu krwionośnego, oddechowego, serca, powinny koniecznie skonsultować się z lekarzem przed zażyciem leku, aby rozwiać wszelkie wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa stosowania. Jednak o ile nie cierpisz na poważną chorobę, skład Kamagry 100mg GOLD będzie dla Ciebie bezpieczny, gdyż jest to substancja, ciesząca się zaufaniem i powodzeniem już od wczesnych lat dziewięćdziesiątych. Skutki uboczne tego leku mają niewielkie nasilenie, są przemijające, a co najważniejsze, niezbyt dotkliwe. Są nimi np. bóle głowy, niestrawność, zawroty głowy, czy zaczerwieniona twarz lub uczucie pełnego nosa. Nie są to jednak na tyle ciężkie schorzenia, by rezygnować z ich powodu z udanego współżycia seksualnego. W przypadku każdego leku dobrze jest zrobić sobie rachunek korzyści i strat wynikających ze stosowania. Jeśli chodzi o Kamagrę 100mg GOLD zdecydowanie wychodzi na plus jej stosowanie, gdyż podratowanie swego upadającego życia seksualnego jest wspaniałym osiągnięciem, które możemy opłacić ewentualnym niewielkim bólem głowy, o którym szybko zapomnimy, pamiętając jednak o upojnej nocy. Bez obaw możesz więc sięgnąć po ten preparat, by znów cieszyć się satysfakcjonującym życiem erotycznym. Kamagra 100mg GOLD jest lekiem przeznaczonym dla osób powyżej 18-go roku życia.

Czy warto używać Viagrę skoro taki sam efekt da Kamagra Gold za dużo taniej?

Każdy z leków na impotencję może nie odnieść spodziewanego efektu uzyskania erekcji, jeśli będzie równocześnie spożywany alkohol. Wiadomo, że alkohol powoduje przemijające obniżenie ciśnienia tętniczego krwi, dlatego planując zażycie Kamagry Gold lub po jej przyjęciu, nie powinno się używać alkoholu, zwłaszcza w większej ilości.  Gdy stężenie alkoholu we krwi wynosi 0,08% i więcej, zwiększa się ryzyko wystąpienia zawrotów głowy przy wstawaniu.
Nie należy również spożywać zbyt tłustych i obfitych posiłków, które mogą zmniejszać działanie Kamagry Gold i unikać soków z grapefruita i samych owoców.
Każdy lek niewłaściwie stosowany może zagrażać życiu lub zdrowiu. Najlepiej skonsultować się z lekarzem, aby ustalić indywidualną dawkę leku.
Producent Kamagry Gold zaleca maksymalną dawkę na dobę- 100 mg.

Kamagry Gold nie powinny używać osoby z:

•    chorobą niedokrwienie serca,
•    chorobą układu krążenia,
•    po przebytym zawale serca,
•    z ciężką niewydolność wątroby lub nerek,
•    po przebytym udarze mózgu,
•    ze stwierdzoną miażdżycą,
•    ze zmianami zwyrodnieniowymi siatkówki,
•    z niekontrolowanym i złośliwym nadciśnieniem tętniczym oraz niskim ciśnieniem poniżej 90/50 mmHg,
•    z arytmią komorową,
•    z kardiomiopatią,
•    ze zwężeniem zastawki aortalnej lub jej ciężką wadą zastawkową,
•    stosujące leki uwalniające tlenek azotu z grupy nitratów, np. nitrogliceryny, monoazotan i diazotan izosorbidu,
•    uczulone na sildenafil lub inne składniki Kamagry.

Możliwe skutki uboczne:

•    zaczerwienienie twarzy,
•    ból głowy,
•    niestrawność,
•    uczucie zatkanego nosa,
•    widzenie na niebiesko,
•    brak ostrości widzenia,
•    erekcja trwająca ponad 4 godziny,
•    problemy z oddychaniem,
•    zaburzenia rytmu serca,
•    nagła utrata wzroku.
Lek powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.
Najodpowiedniejsza temperatura przechowywania to 15 - 25 st. C, w ciemnym i suchym miejscu.

Kiedy Kamagra Gold zaczyna działać?

Jak większość tabletek, przyjmowanych drogą pokarmową, Kamagra 100mg GOLD wchłania się do organizmu po upływie ok. 30 minut. Warto jednak pamiętać, że różne czynniki mogą przyspieszać lub opóźniać wchłanianie (czas wchłaniania nie ma jednak żadnego wpływu na skuteczność działania leku). Proces ten zależy od tego, co i w jakiej ilości się jadło, np. przy dużej ilości spożytych tłustych potraw organizm będzie sobie radził z tabletką dłużej. Nie pij też przed ani po zażyciu tabletki soku grejpfrutowego, gdyż może on zakłócać proces wchłaniania. Nie bez wpływu na tę sytuację pozostaje także picie alkoholu. Aby więc mieć pewność, że tabletka już działa, najlepiej poczekać ok. godzinę na to, by przystąpić do działania. Odkryjesz, że po tym, gdy tylko doświadczysz seksualnej stymulacji Twój penis na nowo zaczyna się zachowywać tak, jak powinien, a Twoja partnerka będzie zachwycona i zaspokojona. Niektórzy obawiają się, że takie leki, jak Kamagra 100mg GOLD powodują automatyczny wzwód, więc krępują się, czy nie wystąpi jakaś niezręczna sytuacja. Nie ma powodu do takich obaw, ponieważ Kamagra 100mg GOLD działa dopiero przy końcu szeregu procesów biochemicznych, uruchamianych po tym, gdy odczujemy podniecenie seksualne. Gdy organizm otrzyma od układu nerwowego wyraźny sygnał, że za chwilę czeka go współżycie, wytwarza się tlenek azotu, dzięki któremu mogą się obkurczyć mięśnie, blokujące normalnie dostęp krwi do ciał jamistych w penisie. Jeśli tlenku azotu jest za mało, a właśnie to jest najczęstszą przyczyną kłopotów ze wzwodem, może nastąpić problem, lecz jeśli zażyliśmy Kamagrę 100mg GOLD, możemy być spokojni, gdyż sprawi ona, że mięśnie te i tak się rozkurczą. W penisie musi być stale wytwarzany monofosforan guanozyny (cGMP), by utrzymała się erekcja. Jest on hamowany przez inny enzym: fosfodiesterazę. I właśnie dopiero wtedy wkracza do akcji Kamagra 100mg GOLD: hamuje ona działanie fosfodiesterazy, więc cGMP spokojnie działa, a Ty nie musisz się już niczym przejmować, tylko oddać się seksualnej przyjemności bez żadnych przeszkód.

Kamagra Gold- tłumaczenie ulotki dołączonej do produktu

Tabletki cytrynianu sildenafilu
Kamagra Gold

 

Kamagra Gold – 50 tabletek
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 50 mg. Kolory: żółty, niebieski

Kamagra Gold – 100 tabletek
każda powlekana tabletka zawiera cytrynian sildenafilu 100 mg. Kolory: żółty, niebieski

Opis produktu

Kamara Gold jest cytrynianem sildenafilu. Ta pochodna jest selektywnym inhibitorem monofosforanu cykloguanozyny (cGMP), specyficznego estru fosforanowego typu 5 (PDE5). Cytrynian sildenafilu określany jest w chemii nazwę: cytrynian 1-[{3-(6,7-dihydro-1-metylo-7-okso-3-propylo-1H-pirozolo[4,3-d]pirymidyno-5-ylo)-4-etoksyfenylo] sulfonylo]-4-metylopiperazyny i ma masę cząsteczkową 666,7 u.

Mechanizm działania

Fizjologiczny mechanizm wzwodu prącia obejmuje uwalnianie tlenku azotu (NO) w ciałku jamistym podczas stymulacji seksualnej. Tlenek azotu aktywuje następnie enzymatyczną cyklazę, co powoduje wzrost poziomu cyklicznego monofosforanu guanozyny (cGMP), wytwarzanie relaksacji mięśni gładkich w ciałku jamistym i zezwalając na napływ krwi,
Sildenafil nasila działanie tlenku azotu poprzez hamowanie estru fosforanowego typu 5 (PDE5), która jest odpowiedzialna za degradację cGMP w ciele jamistym. Sildenafil nie wywiera bezpośredniego działania zwiotczającego na odosobnione ludzkie ciało jamiste, 
Kiedy stymulacja seksualna powoduje lokalne wydalanie tlenku azotu. hamowanie PDE5 przez sildenafil zwiększa poziom cGMP w ciele jamistym, w wyniku relaksacji mięśni gładkich i napływu krwi do ciałka jamistego. Sildenafil w zalecanych dawkach nie ma efektu w przypadku braku stymulacji seksualnej.

Farmakokinetyka

Sildenafil jest szybko wchłaniany po podaniu doustnym z średnia bezwzględna biodostępnością wynosi 41% (zakres 25-63%). Farmakokinetyka sildenafilu jest zależna od dawki w zalecanym zakresie dawek. Jest on eliminowany w znacznym stopniu przez metabolizm wątrobowy (głównie CYP3A4) i jest sprzężony z aktywnym metabolitem o właściwościach podobnych do rodziny sildenafili. Zarówno sildenafil, jak i jego metabolity mają końcowy okres półtrwania około 4 godzin.
Sildenafil jest szybko wchłaniany. Maksymalne obserwowane zmiany ciśnienia osiągane są w ciągu 30 do 120 minut (mediana 60 minut) doustnego podawania na czczo. Po przyjęciu sildenafilu z posiłkiem wysokotłuszczowym szybkość wchłaniania jest zmniejszona – średnie opóźnienie wynosi 60 minut, a średnie zmniejszenie stężenia o ok. 29%,
Stan średni stan objętości dystrybucji (Vss) dla sildenafilu wynosi 105L, co wskazuje na dystrybuowanie do tkanek, Sildenafil i jego metabolit są w przybliżeniu w około 96% związane z białkami osocza. Wiązanie z białkami jest niezależne od całkowitego stężenia leku.
Sildenafil jest metabolizowany enzymy wątrobowe CYP3A4 i CYP2C9. Główny metabolit jest dalej metabolizowany. Ten metabolit ma profil selektywności PDE podobny do silenafilu i podobne oddziaływanie z PDE5 (odpowiadające dawce 50% leku). Zawartość tego metabolitu w osoczu stanowi około 40% wartości obserwowanej w teście dla sildenafilu. Metabolizm sildenafilu odpowiada za około 20% działania farmakologicznego leku.
Sildenafil jest wydalany w postaci metabolitów głównie w stolcach (około 80% podanej dawki doustnej) i w mniejszym stopniu w moczu (około 13% z podanej doustnej dawki).

Wskazania

KAMAGRA GOLD jest wskazany w leczeniu zaburzeń erekcji.

Przeciwwskazania

Zgodnie z jego znanym wpływem na szlak tlenku azotu/cGMp, sildenafil nasila hipotensyjne działanie azotanów, a jego podawanie pacjentom, którzy stosują azotany organiczne, regularnie lub sporadycznie nie jest wskazany. KAMAGRA GOLD nie jest wskazany u pacjentów ze znaną nadwrażliwością na jakikolwiek składnik leku.

Środki ostrożności i ostrzeżenia

Istnieje ryzyko problemów z sercem, związanego z seksualną aktywnością, u pacjentów z wcześniej występującymi zaburzeniami układu sercowo-naczyniowego, dlatego leczenie zaburzeń erekcji Sildenafilem nie powinno być ogólnie stosowane u mężczyzn, u których aktywność seksualna jest niewskazana ze względu na jego stan sercowo-naczyniowy. 

Ponieważ nie ma danych z kontrolowanych badań klinicznych dotyczących bezpieczeństwa stosowania leku KAMAGRA GOLD powinna być przepisywana z zachowaniem ostrożności u pacjentów:
- po zawale mięśnia sercowego, udarze lub arytmii
- z hipotonią spoczynkową (BP < 90/50) lub nadciśnieniem (BP > 170-1'10)
- z niewydolnością serca lub chorobą wieńcową powodującą niestabilną dławicę piersiową
- z barwnikowym zwyrodnieniem siatkówki

Przedłużenie wzwodu trwające dłużej niż 4 godziny i bolesne erekcje dłuższe niż 6 godzin były rzadko zgłaszane w przypadku Sildenafilu. W przypadku erekcji trwającej dłużej niż 4 godziny pacjent powinien zwrócić się o natychmiastową pomoc medyczną. Jeśli problem nie zostanie natychmiast leczony, może dojść do uszkodzenia tkanki prącia i trwałej utraty potencji.
Bezpieczeństwo stosowania Sildenafilu jest nieznane u pacjentów z zaburzeniami krzepnięcia oraz u pacjentów z czynnym zahamowaniem czynności układu trawiennego. Sildenafil powinien być stosowany ostrożnie u pacjentów z anatomicznymi deformacjami prącia (takimi jak porażenie, zwłóknienie jamy ustnej lub choroba Peyroniego) lub pacjentami z anemią sierpowatą, czy szpiczakiem mnogim.

Bezpieczeństwo i skuteczność kombinacji Sildenafilu z innymi środkami leczącymi zaburzenia erekcji nie zostały zbadane. W związku z tym nie zaleca się stosowania takich kombinacji. Przypadki problemów z widzeniem zostały powiązane z przyjmowaniem Sildenafilu i innych inhibitorów PDE5. Pacjenci powinni zostać poinformowani, że w razie wystąpienia nagłych problemów z widzeniem, powinni oni przerwać przyjmowanie leku KAMAGRA GOLD i skonsultować się z lekarzem.
W przypadku nagłych problemów ze słuchem należy odstawić inhibitory PDE5, w tym Sildenafil, i skontaktować się z lekarzem. Przyjmowaniu inhibitorów PDE5, w tym także Sildenofilu mogą towarzyszyć także zawroty głowy.

Oddziaływanie z innymi lekami

Zmniejszenie efektu Sildenafilu nastąpiło, gdy podawano go razem z inhibitorami CYP3A4, takimi jak Ketokonazol, Erytromycyna, Cymetydyna lub Rytonawir – w takim przypadku zaleca się przyjmować dawki Sildenafilu nie większe niż 25 mg.
Podawanie Sildenafilu z donorami tlenku azotu, takimi jak azotany organiczne lub organiczne azotyny, w jakiejkolwiek postaci jest przeciwwskazane.
Podczas jednoczesnego podawania alfa-blokerów z Sildenafilem należy zachować ostrożność, ze względu na potencjalne działanie obniżające ciśnienie krwi. Jednoczesne podawanie z Amlodipiną może powodować dodatkową redukcję ciśnienia krwi.
KAMAGRA GOLD nie jest przeznaczona dla dzieci i kobiet.

Dawkowanie

Dla większości pacjentów. zalecana dawka wynosi 50 mg. W zależności od skuteczności i tolerancji na lek, dawkę można zwiększyć do maksymalnej zalecanej dawki 100 mg lub zmniejszyć do 25 mg. Maksymalna zalecana częstość dawkowania wynosi jeden raz na dobę. Zwiększenie poziomu Sildenafilu występuje przy zaburzeniu czynności wątroby, zaburzeniu czynności nerek, zażywania inhibitorów  cytochromu P4503A4 (m.in. ketokonazolu, erytromycyny). Wyższe stężenia w osoczu mogą zwiększać zarówno skuteczność, jak i częstość występowania działań niepożądanych – w takich przypadkach, należy rozważyć podanie dawki 25 mg.

Działania niepożądane

Sildenafil jest ogólnie dobrze tolerowany. Do najczęściej zgłaszanych działań niepożądanych  należą: ból głowy (16%), niestrawność (7%), przekrwienie błony śluzowej nosa (4%) i wysypka skórna (2%). Podczas badań klinicznych Sildenofilu zgłaszano także: bóle głowy, uderzenia gorąca, niestrawność, dławienie nosowe, zawroty głowy, nudności, uderzenia gorąca, zaburzenia widzenia i niewyraźne widzenie. Uczulenie, senność, niedoczulica, ból oka, światłowstręt, szum w uszach, tachykardia, kołatanie serca ból w klatce piersiowej, wymioty, bóle brzucha, suchość w jamie ustnej, wysypka, ból mięśni, zgaga, były zgłaszane sporadycznie.

Przedawkowanie

W badaniach ze zdrowymi wolontariuszami pojedynczych dawek do 800 mg działania niepożądane były podobne do obserwowanych przy dolnych dawkach, ale zwiększyły się wskaźniki zachorowalności,.
W przypadkach przedawkowania standardowe dawki suplementacyjne powinny być przyjmowane zgodnie z wymaganiami. Nie obserwuje się dializy nerkowej, ponieważ Sildenafil silnie wiąże się z białkami osocza i nie jest wydalany z moczem.

973 Przedmioty
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.